Archívy kategórií: Prípravky na chudnutie

Dôležité doplnky výživy

Ak ste sa rozhodli, že s vašimi tukovými vankúšikmi konečne zatočíte v posilke, alebo ak už poctivo cvičíte a dbáte na pravidelnú a vyváženú stravu, tak by ste mali svoje úsilie znásobiť vhodnými doplnkami výživy. No mnoho ľudí si mylne myslí, že keď budú cvičiť a namiesto jedla prijímať do svojho tela len tieto doplnky, výsledok bude rýchlejší, no tieto doplnky výživy sú naozaj len doplnkami pri správnom stravovaní a pestrej strave vám skutočne môžu dopomôcť, či už k vysnívanej postave alebo vypracovaným svalom. Tie správne a hlavne zdravotne nezávadné nájdete jedine na webe newfitshop.sk sú priehľadne zoradené do kategórií a doplnené informáciami, takže si vyberie naozaj aj začiatočník.

Najdôležitejšími doplnkami výživy sú aminokyseliny,ktoré by ste mali užívať vždy, je to totiž základná stavebná jednotka bielkovín. Telo ich normálne prijíma v z potravy ale len v malom množstve, preto je dobré ich pri fyzickej výkonnosti dopĺňať. Práve preto patria u športovcov medzi obľúbené výživové doplnky. No veľa začiatočníkov ich začne brať a ani nevedia na čo presne určené sú. Sú rýchlo a hlavne ľahko vstrebávateľné do tela, pretože bielkoviny, ktoré telo prijíme z potravy potrebujú na strávenie určitý čas.Pre telo je preto dobré, ak dostane potrebné látky aj z iných zdrojov.

Účinné sú aj vtedy ak držíte diétu, pretože keď sa človek snaží schudnúť, pôsobia aminokyseliny lepšie ako nejaké proteínové prípravky.

Koktaily na chudnutie

Pokiaľ hľadáte spôsob, ako si pomôcť pri chudnutí, prípadne ste sa rozhodli venovať sa Vášmu chudnutiu na 100%, určite ste už premýšľali nad koktailmi na chudnutie, možno ste ich dokonca aj vyskúšali. A výsledok? Pokúsime sa poskytnúť Vám čo najobjektívnejšie zosumarizovanie všetkých poznatkov o koktailoch na chudnutie. Pokračovať v čítaní

Bylinky na chudnutie

Chcete schudnúť, cvičíte, upravili ste si stravovacie návyky, máte zdravý životný štýl a žiadne výsledky? Vyskúšali ste už bylinky na chudnutie? Ak nie, mali by ste! Prirodzený úbytok hmotnosti totižto môže skutočne nastať, len musíte vedieť, ktoré z nich môžete použiť. Už oddávna vieme, že v prírode je mnoho byliniek, ktoré majú liečivú silu. V dnešnej dobe plnej stresu, zhonu, škodlivín a znečisteného ovzdušia môžete svoje telo potešiť čistou silou prírody. Bylinky na chudnutie sú najzdravší a zároveň najprirodzenejší spôsob chudnutia. To však neznamená, že pokiaľ budete používať bylinky na chudnutie, môžete prestať športovať alebo sa nemusíte zdravo stravovať! Bylinky na chudnutie sú správnym doplnením zdravého životného štýlu! Pokračovať v čítaní

Tabletky na chudnutie

Snažíte sa schudnúť? Nedarí sa Vám? Chcete si nejako pomôcť a neviete ako? Možno Vás v takejto situácií napadne riešenie: tabletky na chudnutie. To však je riešenie len pre istú skupinu ľudí. Dovoľte, aby sme vám vysvetlili, prečo sú pre drvivú väčšinu z vás nebezpečné a zároveň poukázali na prípady, kedy sú prospešné.

Pokračovať v čítaní