Nakúpte zdravé potraviny lacno

0
1882

Ak čítate tieto riadky, tak ste už pravdepodobne niekedy na internete nakupovali. Prečo by aj nie, keď je to také jednoduché. Avšak podarilo sa vám vždy nakúpiť potraviny cez internet lacne? Ak nie, tak si posvietime, ako na to.

1) Použite zľavové kupóny – Prečo nakupovať za plnú cenu, keď dnes väčšina e-shopov ponúka možnosť nakúpiť so zľavovými kódmi. Stačí si iba nájsť ten svoj, napríklad na webe Kuponer alebo na podobných portáloch.
2) Nenechajte si ujsť žiadnu zľavu – Každý e-shop sa rád pochváli svojou zľavou, kde môže. Jednou z možností, ako vedieť o zľave ako prvý, je prihlásiť sa k odberu noviniek. Pravidelne vám potom budú chodiť emaily so všetkými akciami.
3) Používať porovnávače tovaru – Asi všetci poznáme porovnávače cien ako je heureka. Menej ľudí ale vie, že rovnakú službu ponúka aj google na svojom webe nákupy.
4) Požiadajte o zľavu – Asi najkomplikovanejšia možnosť, ako nakúpiť výrobok lacnejšie, je požiadať e-shop o zľavu osobne. Vzhľadom k veľkej konkurencií vám často prekvapivo vyjdú obchody v ústrety. Stačí len nabrať trocha odvahy.

Rate this post

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here