Diéta KetoMix, recenzie, príbehy, skúsenostiDiéta KetoMix, recenzie, príbehy, skúsenosti

Obsah článku

Čo je to KetoMix diéta

KetoMix diéta je tzv. Keto diéta

Zhadzovanie prebytočných kíl pomocou keto diéty je revolučný spôsob chudnutia, ktorý si nachádza stále viac priaznivcov. Na rozdiel od iných diét vám nesľubuje zázraky cez noc, ale zároveň viete, že keto diéta naozaj funguje a to je doložené aj dlhoročným výskumom.

Keto diéta, ako zo samotného slova vyplýva, znamená chudnutie, čiže držanie diéty na princípe ketózy. A čo tá ketóza je? Jedná sa o vyvolanie špecifického stavu v tele, kedy začne vytvárať ketolátky a keďže nedostáva žiadnu rýchlu energiu v podobe sacharidov či cukrov, siahne po zásobách tuku, ktoré si naše telo tak rado ochraňuje.

Proces ketózy naštartujete, ak budete prijímať iba bielkovinová jedla spolu so zeleninou. Vyznať sa však bez rady alebo pomôcť v tom, ktoré potraviny sú vhodné a ktoré nie, býva zložité. Preto keto diéta ponúka riešenie v podobe pripravených jedál, ktoré sú určené na celodenné režim. Jedlá sú rozdelené do piatich porcií na celý deň a doplnená sú aj proteínovými tyčinkami či koktaily.

Jedlá keto diéty ponúkajú navyše dosť veľkú variabilnosť a nemusíte sa tak báť, že by sa vám jedálniček po týždni sprotivil. Všetko si možno usporiadať podľa svojej vlastnej chute a preferencií. Keto diéta navyše šetrí aj váš čas, peniaze a zdravie. Nemusíte obchádzať supermarkety, hľadať vhodné potraviny a vo výsledku za ne utrácať veľké čiastky. Následne nie je potrebné dohľadávať a variť zložité recepty, ktorých príprava vám zaberie hodiny. A ako keto diéta šetrí zdravie?

V jednotlivých porciách je nielen vyvážený pomer kalórií, ale aj živín, minerálov, vitamínov a všetkých látok, ktoré telo potrebuje na to, aby mohlo správne fungovať. A aká je ďalšia výhoda KetoDiet, ktorá poteší určite každého, kto niekedy zápasil s prebytočnými kilami? Pri držaní tejto diéty nie je potreba cvičiť a tráviť hodiny v posilňovni, aj keď napríklad prechádzka či ľahší pohyb je vždy vítaným doplnkom.

Ako schudnúť s KetoMix diétou?

Pri diéte s KetoMIX nehladujeme, netrápim sa cvičením a jete chutné jedlá. Diéta KetoMIX je postavená na príjme bielkovín a minimálnom príjme sacharidov. Vďaka tomu sa dostanete do stavu ketózy a vaše telo začne spaľovať energiu uloženú v nadbytočných tukách. Preto nie je potrebné žiadne fyzickej aktivity – vaše telo bude chudnúť za vás. A to všetko rýchlo, bez hladovania a námahy.

Pri vašej diéte s KetoMIX si budete pochutnávať na koktailoch, polievkach, omeletách a kašiach.

KetoMix diéta, výhody chudnutie s KetoMix
KetoMix diéta, výhody chudnutie s KetoMix

KetoMix dieta – Otázky a odpovědi

 • Jak často je mám jíst?
  • V první fázi 5x denně KetoMIX. V druhé fázi 3x denně KetoMIX a 2x denně jiné z doporučených jídel (viz recepty, které dostanete v balíčku).
 • Neublíží mi to?
  • Pokud máte alergii na laktózu, mléko, sóju, vejce nebo hořčici, tak tuto dietu nedoporučujeme. Také si projděte seznam onemocnění (v našem eshopu), při kterých je dieta zakázaná. Jinak je dieta navržená tak, aby plně nahradila běžné jídlo. V případě pochybností se obraťte na svého lékaře.
 • Jak rychle se dostanu do „ketózy“?
  • Většinou 2-4 dní – nesmíte jí ale narušit běžnými potravinami jako je například pečivo nebo oslazená káva.
 • Obsahují produkty éčka?
  • Jsou dobrá éčka i špatná éčka. Naše produkty obsahují pouze ta dobrá éčka.
 • Musím cvičit?
  • Pohybová aktivita v průběhu diety není nutná. Pokud ji však pravidelně zařadíte, bude jedině prospěšná. Nutné je vybírat správné druhy sportů – takzvaně aerobní. Do těchto aktivit spadá svižná chůze, jízda na kole na rotopedu nebo orbitreku.

ZAČAŤ CHUDNÚŤ

KetoMix diéta – Otázky a odpovede

 • Ako často ich mám jesť? – V prvej fáze 5x denne KetoMIX. V druhej fáze 3x denne KetoMIX a 2x denne iného z odporúčaných jedál (pozri recepty, ktoré dostanete v balíčku).
 • Neublíži mi to? – Ak máte alergiu na laktózu, mlieko, sóju, vajcia alebo horčicu, tak túto diétu neodporúčame. Tiež si prejdite zoznam ochorení (v našom eshope), pri ktorých je diéta zakázaná. Inak je diéta navrhnutá tak, aby plne nahradila bežné jedlo. V prípade pochybností sa obráťte na svojho lekára.
 • Ako rýchlo sa dostanem do „ketózy“? – Väčšinou 2-4 dní – nesmiete jej ale narušiť bežnými potravinami ako je napríklad pečivo alebo osladená káva.
 • Obsahujú produkty éčka? – Sú dobrá éčka aj zlá éčka. Naše produkty obsahujú iba tá dobrá éčka.
 • Musím cvičiť? – Pohybová aktivita v priebehu diéty nie je nutná. Pokiaľ ju však pravidelne zaradíte, bude jedine prospešná. Nutné je vyberať správne druhy športov – takzvane aeróbne. Do týchto aktivít spadá svižná chôdza, jazda na bicykli na rotopede alebo Orbitreku.

Čo si mám kúpiť?

Záleží na tom, koľko chcete schudnúť. Ak chcete:
Schudnúť do 5kg: objednajte si Výhodný balíček na 3 týždne – vaša diéta potrvá 4 týždne
Schudnúť do 10 kg: objednajte si Výhodný balíček na 4 týždne a Proteínovú polievku (10 porcií) – vaša diéta potrvá 6 týždňov
Schudnúť do 15 kg: objednajte si Výhodný balíček na 3 týždne a Výhodný balíček na 4 týždne – vaša diéta potrvá 9 týždňov
Schudnúť nad 15 kg: objednajte si 2x Výhodný balíček na 2 týždne, 3 týždne i 4 týždne – vaša diéta potrvá 14 týždňov

CHCI KETOMIX

Diéta KetoMix, recenzie, príbehy, skúsenosti
Diéta KetoMix, recenzie, príbehy, skúsenosti

KetoMix diéta – Vaše výsledky

Iveta – Za mesiac 10 kg dole

Už mesiac som na Ketomixu a mám 10kg dole, cítim sa úžasne a mladšie. Som rada aj za vrecúška, všetko mi uľahčujú, možno pohodlnosť, ale vôbec mi to nevadí. Mám čas venovať sa sebe, jedlo ním pravidelne po 3 hodinách 5x denne. Mám ho na celý deň do práce nachystané behom chvíľky, to je jednoducho skvelé. Do obchodu idem len pre zeleninu, ktorú môžem. Neláka ma nič iné, nemám žiadne chute. Neodpírám si ani kávu s mliekom, ale namiesto cukru používam umelé sladidlo. Tiež to ide, všetko je veľa o hlave. Dodržiavam i pitný režim – skôr by som to nedala, teraz s chuťou pijem 2-3 l vody aj s plátkom citróna alebo s mätou.

KetoMix diéta, ako schudnúť 5kg
KetoMix diéta, ako schudnúť 5kg

M. Po týždni 5 cm v páse preč

MÔJ ZAČIATOK Po dlhom výbere som začala chudnúť s KetoMIXom

Každý ma odrádzal, že držať proteínovú diétu je fakt ťažké. Ale pretože ma dlho trápi veľkosť môjho bruška, povedala som si, že to pomocou produktu KetoMIX. Objednala som si štartovací balíček na 1 týždeň na skúšku. Začínala som na váhe 60,3 kg a 95 cm cez bruško. Za týždeň s KetoMIXem mám dole 2,5 kg a 5 cm v páse. Keďže mi tieto produkty aj chutia, majú rýchlu prípravu, môžu byť všade so mnou a váha ubúda, rozhodne budem s KetoMIXem pokračovať aj naďalej. A vďaka poradkyňu vo FB skupine môžem kedykoľvek čokoľvek konzultovať, čo je pre mňa, hlavne zo začiatku, moc dôležité.

Za ma môžem len odporučiť. M ♡

Za 3 dni 2 kg dole a citim sa dobre

Zdravím všetky pozitívne naladené, ktorí majú neskutočnú túžbu schudnúť pár kíl, ako ja! Začnem tým, že sa predstavím a čo ma priviedlo začať s proteínovou diétou. Najťažšie pre mňa bolo si navyknúť jesť 5x denne a piť cca 2,5l tekutín. Keď som prvýkrát ochutnala koktail, vôbec mi nešiel a bedákala som nad tým, ako to zvládnem. Nakoniec to bolo tým, že som si dala do kokteilu málo príchute, preto bol nechutný. Ešte som nešla ani týždeň a už má 2 kilá dole – a na jedlá som si veľmi rýchlo zvykla! Ku koktailom mám polievky, omelety, kaše a ‚čuduj sa svete‘ naozaj si na nich pochutnávajú.

KetoMix diéta, ako schudnúť 10kg
KetoMix diéta, ako schudnúť 10kg

Bára schudla 7 kg

Za necelých 14 dní som zhodila 5 kilogramov. A čo je úplne najlepšie, nemám žiadne chute na sladké, ním pravidelne a pocit hladu vôbec nepoznám. Skôr mám niekedy problém to všetko zjesť. Proste a jednoducho, chudnutie ma konečne začalo baviť!“

Jasne, niekto môže povedať, že je to trochu drahý spôsob chudnutia, pretože na mesiac to vyjde zhruba na 6 tisíc korún. Lenže, čo si budeme hovoriť, keď si človek kupuje hotové jedlá, sladkosti a podobné veci a zájde párkrát do mesiaca napríklad do reštaurácie, rovnako tá istá suma za jedlo padne. A tu navyše ušetríte čas, ktorý inak musíte tráviť pri platni alebo cvičením.

VYBRAŤ BALÍČEK

KetoMix – Recenzie a skúsenosti

Overený zákazník z Heuréka: Komunikácia a rady od poradcov obchodu sú skvele, rýchlo odpovede a ústretovosť aká sa inde moc nevidi

Ivana M. z Heuréka: Vynikajúci komunikácia profesionálny prístup.
Navyše všetko funguje tak, ako prezentujú. veľká spokojnosť

Macek z Heuréka: Výhoda tohto obchodu je že keď mám problém alebo dotaz. Napíšem na stránky a je mi vcelku rýchlo odpovedané.

Alžbeta z Heuréka: Je to má prvá objednávka a dúfam že nebude posledný. Určite sa budem riadiť dosiahnutými výsledkami ale zatiaľ môžem povedať to najlepšie. koktaily sú veľmi chutné a hlavne učinné. Držím sa vášho jedálnička a naozaj som veľmi spokojná. S pozdravom vaša spokojná zákazníčka.

Martina z Heuréka:

 • rýchlosť
 • spoľahlivosť
 • Maximálna spokojnosť
 • skvelé výsledky
KetoMix diéta, ako schudnúť 15kg
KetoMix diéta, ako schudnúť 15kg

Odporúčam všetkým, ktorí chcú mať isté výsledky a nebojí sa začať novú diétu, ktorá skvele funguje.Baranová, Heuréka: Ústretovosť k riešeniu problému s dopravcom. Všetky nakúpené produkty sú naozaj chutné. Jasne a prehľadne je vytlačený sprievodca diétou aj s receptami! Za neho fakt ďakujem!

Peťa, Heuréka: Som úplne spokojná! Žiadny pocit hladu, veľa energie. Nehovorím, že prvý deň to nebol očistec: D ale je to len o zvyku. Teraz mi to aj chutí !! 🙂 Všetkým kto chcú schudnúť a nechcú vyvárať sebe a rodine zvlášť odporúčam … Veliká spokojnosť. Ďalšie veľké plus je poradca on-line. Veľakrát mi skvele poradil a vždy milý a podporujúci prístup! za ma

Atka, Heuréka:

 • Dávam 100% kladné hodnotenie !!!
 • Celý nákup prebehol na 1 *.
 • Balíček mi bol dodaný na druhý deň od objednania.
 • Komunika výborná !!!
 • Som veľmi spokojná.
 • Môžem len odporučiť 😉

Som spokojná zákazníčka.

Anonymné z Heuréka: Dobrý deň, Ketomix som si objednala po porade s výživovú poradkyňou a som veľmi rada, že som to urobila je to diéta, ktorá ma nakopla, všetky otázky, pomoc všetko úplne spoľahlivé a ústretové rokovania, objednávky ihneď vybavené, podpora taktiež obrovská, som spokojná, pokračujem ďalej a len a len odporúčam. Nemám jedinú výčitku. Za ma môžem len sdoporučit, kilá ubúdajú, hlad nemám a to je veľmi fajn

Iveta, Heuréka: Dakujem tymu KetoMix za vyborny napad aj vysvetleni zo stav ketóza je bezpecny.Velka spokojnosť a nadšenie bez pocitu hladu jedla ketomix plne cely deň zasýti im je s chuti

Jarka, Heuréka: Výborná diéta, ktorá vám vezme len to, čo si nikto nepraje – tuk.Po 12 dňoch mám 7 kg tuku preč, svaly zostávajú, teším sa na 2 fázu. Úžasné, moc ďakujem.

5/5 - (1 vote)

Od Honza

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *