Reakcie okolia sú mi odmenou

0
951

Za posledný rok sa mi podarilo schudnúť 22kg , preto som sa rozhodla motivovať aj Vás ostatných .

Vždy som bola podstatne silnejšia , než moji rovesníci , párkrát som sa pokúsila niečo schudnúť , raz sa mi to dokonca aj podarilo , ale potom sa dostavil jojo efekt a kilá boli späť . Vo svojich 24-rokoch som sa dopracovala k hmotnosti 114kg , ale po neúspešných pokusoch som už nemala chuť s tým niečo robiť .

Potom prišiel impulz , ktorý som naozaj potrebovala – zdravotné problémy a s tým aj odporúčanie doktorov znížiť váhu . Sadla som teda k internetu a našla Svet Zdravie . Po prvej návšteve som sa trošku zhrozila , pretože výsledky boli alarmujúce a tak som sa pustila do ročného programu , ktorý mi ponúkli .

Za pomoci poradkyne som sa postupne začala ponárať do tajov zdravého životného štýlu , zistila veľa nových informácií ( nielen o potravinách , ale aj o sebe ) , nastavila si denný režim a pridala som samozrejme pohyb . Pravidelne dvakrát za mesiac som dochádzala na konzultáciu a na kontrolu výsledkov , čo pre mňa bolo asi najpodstatnejšie , pretože vidina ďalšej kontroly , ma motivovala k tomu nepoľaviť . Musím sa priznať , že počas toho roka prišla spústa krízových situácií a veľa prehreškov , kedy som naozaj nedokázala odolať niečomu dobrému , ale s podporou mojej poradkyne som takéto situácie zvládla a dnes sa cítim báječne .

Reakcie môjho okolia a pohľad na šatník je mi veľkou odmenou .

Blanka PRED                                                     a                                       PO

blanka-pred          blanka-po

Rate this post