Chlorella: Poznáme spôsob, ako nahradiť a získať potrebné dávky listovej zeleniny odporúčané odborníkmi na výživu

0
4714

Naše stravovanie je zo dňa na deň náročnejšie a zaťažované škodlivými látkami. Je tu ale jedno riešenie! olovo a ortuť z vášho tela. Sladkovodné riasy nazývané chlorella môžu byť presne to, čo potrebujete.

Prírodný doplnok, ktorý zvyšuje vašu energiu, podporuje stratu tukov a pomáha detoxikovať ťažké kovy ako

Tento dôležitý doplnok našej stravy a organizmu pochádza z Ázie, konkrétne Taiwanu a Japonska a je bohatý na fytonutrienty, vrátane aminokyselín, chlorofylu, beta-karoténu, draslíka, fosforu, biotínu, horčíka a B-komplexu. Bohatá zelená farba prospešnej Chlorelly pochádza z vysokej koncentrácie chlorofylu, ktorému vďačíme nielen za energiu ale aj svoj život.

Univerzálna náhrada listovej zeleniny v zimných mesiacoch

Rady na zdravé stravovanie a správnu životosprávu kladú význam a dôležitú úlohu čerstvým potravinám, ovocí a zelenine, ktoré tak obsahujú a telu dodajú potrebné množstvo vitamínov, energie, enzýmov a živín.

Nakoľko sa ale nachádzame v klimatických podmienkach, kde je dostupnosť takýchto potravín v určitých častiach roka obmedzená, potrebujeme siahnuť po kvalitnej a plnohodnotnej náhrade, ktorou môže byť chlorella v podobe tabliet a výživových doplnkov s jej vysokým obsahom a koncentráciou.

Môžete si pripraviť samozrejme aj zdravú šťavu alebo chutný šalát, no je to pre väčšinu ľudí príliš časovo náročné. Pri konzumácii organických  doplnkov chlorelly extrahovaných nízkou teplotou môžete získať všetky jej výhody a účinky v jednoduchej forme prášku alebo spomínaných tabliet. Dôvodov na jej užívanie je stále viac. Presvedčte sa!

Postará sa aj o správne chudnutie?

Určite áno! Zníženie telesnej hmotnosti je ťažké, obzvlášť pre tých vo vyššom veku. A ak hľadáte účinné tabletky na chudnutie, opäť vám môže pomôcť zelená chlorella.

Pomáha znižovať percento telesného tuku, samozrejme aj cholesterolu, vie si poradiť s metabolizmom, dokonca vie rozprúdiť našu krv, čím zvyšuje energiu tela. Vie znižovať aj telesnú hmotnosť a tuk v tele a ničí spomínané toxíny, ktoré sa v ňom po čase z okolia alebo nezdravej stravy nahromadili.

Aj v tomto prípade si ale radšej prečítajte možné kontraindikácie a nežiaduce účinky, pretože len vy musíte vedieť, ako a na čo vaše telo reaguje. Prípadne sa poraďte s odborníkom, lekárom alebo lekárnikom. Chlorella je ale doplnok, ktorý dokáže robiť s našim telom doslova „zárzaky“ a podporiť alebo zlepšiť jeho životne dôležité funkcie, preto ju môžete vyskúšať. Po náročných sviatkoch – plných prejedania je na to ten  najlepší čas.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here