Pokiaľ hľadáte spôsob, ako si pomôcť pri chudnutí, prípadne ste sa rozhodli venovať sa Vášmu chudnutiu na 100%, určite ste už premýšľali nad koktailmi na chudnutie, možno ste ich dokonca aj vyskúšali. A výsledok? Pokúsime sa poskytnúť Vám čo najobjektívnejšie zosumarizovanie všetkých poznatkov o koktailoch na chudnutie.

V prvom rade sa mnohí z Vás povedia, že vysokú kvalitu zaručuje vysoká cena. No nie vždy je tomu tak. Mnohé prieskumy ukazujú, že mnohé z týchto výrobkov vôbec nie sú tým, za čo sa vydávajú. Výrobcovia sľubujú až niekoľko kilogramov za týždeň, no v skutočnosti Vám až ¾ týchto výrobkov môže ublížiť, a nie pomôcť. Okrem toho koktaily na chudnutie často neobsahujú zložky, ktoré by mali, teda minerálne látky, či výťažky „zázračných“ rastlín.

Áno, dnešná doba nám ponúka náhrady jedla, ktoré môžu pomáhať pri chudnutí. Viete však rozlíšiť tie prospešné od nebezpečných?

Väčšina koktailov na chudnutie si samy zarobíte z prášku pridaním vody alebo mlieka. Alebo ich kúpite priamo v tekutom stave. Pritom koktaily nahrádzajú normálnu stravu, čo nemusí vyhovovať každému. Väčšina z nich Vás aj zasýti, ale tí z Vás, ktorí sú zvyknutí na dlhšie jedenie, alebo na obyčajný pocit toho, že jedlo jete a nie pijete, nebudú koktailmi nadšený a zrejem popri nich budú konzumovať aj normálne jedlo.

Pokiaľ ich však chcete vyskúšať, nikto a nič Vám v tom nebráni. Len myslite pri tom na svoje telo a aj tu zrejme bude lepšie nahradiť jedno jedlo denne za nápoj, a nie vypiť 5 nápojov denne. Jedlo a šport nie sú nepriateľmi tých, ktorí si želajú zhodiť nadbytočné kilogramy. A už všetci dobre viete, že základom pre štíhlu líniu je zdravá a racionálna výživa a dostatok pohybu!

Rate this post

Od Honza

Jedna myšlienka na článok “Koktaily na chudnutie”
  1. psa uz neodhanam, to som vzdal uz davno 😉 Aj ked sktara mala nedavno take tendiencie, ucit ju chodit len po chodniku, dost som sa zabaval omeleta? rozhabarkujem s trochou mlieka, nalejem na panvicu, pridam hrach, trochu korenia, muskatovy oriesok, ked placka ztuhne, opatrne obratit sikovnejsi, ktori maju malu panvicu s vysokym okrajom si to vedia aj jednym grifom prehodit napolovicu este raz obratis, dopecies, hodis na tanier, posypes posekanym petrzlenom, voila mandže1re

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *