Nová dukánová diéta nezabúda na vegetariánov

0
1222

Znie to až neuveriteľne, ale od momentu, ako po prvý krát uzrela dukanová diéta svetlo sveta prejavilo o ňu záujem niekoľko miliónov ľudí. Keďže záujem o ňu neustále stúpa snaží sa ju jej tvorca lekár Pierr Bukan neustále zlepšovať, a teraz prichádza novinka v podobe Dukanovej diéty pre vegetariánov. Dukanová diéta je založená na prísune výživných bielkovín, a je určené pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a nevedia si nájsť správny typ diéty. Princíp diéty spočíva v príjme 100 druhov potravín, ktoré sa môžu vzájomne ľubovolne kombinovať.

O veľkej popularite tejto diéty svedčí aj fakt, že o ňu javia záujem celebrity po celom svete. Stačí spomenúť celebrity akými sú anglická princezná Kate Middleton, nemecká herečka Gisele Bundchen či speváčka Jennifer Lopez, a mnohé ďalšie známe tváre. Každá žena predsa túži vyzerať dokonale, mať skvelú postavu, neustále úsmev na tvári a vždy žiariť. Vďaka správnej a vyváženej strave je to možné!

Najnovšia kniha od tvorcu dukanovej diéty Pierra Dukana obsahuje množstvo chutných receptov na najrôznejšie jedlá, a ako sme spomenuli už v úvode, je obohatená o recepty pre vegetariánov. Autor hneď v úvode publikácie kladie dôraz na fyzickú aktivitu, ktorá je pri chudnutí dôležitá.

Rate this post

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here