28 dní, t.j. štyri týždne…Jeden mesiac. Znie to veľmi dobre- dokázať schudnúť za 28 dní a pritom byť s výsledkom spokojný. Dovoľte nám teda, aby sme Vám priblížili všetky znaky, či už pozitívne alebo negatívne, 28-dňovej diéty.

Medzi diéty upravujúce životosprávu patrí 28 dňová diéta. Sľubuje celkovú fyzickú aj psychickú revitalizáciu ľudského organizmu. Diétny program tvoria tri prvky: samotná diéta, výživové doplnky a krémy.

Zmiernene zápalov, omladenie pokožky a celého tela tvoria superpotraviny ako bobule acai, všetky druhy cesnaku, jačmeň, mladé výhonky, obilniny, modro-zelené riasy, pohánka, fazuľa a šošovica, štipľavá paprika, orechy, klíčky, jogurty, kefíry a viaceré bylinky a koreniny.

Diéta má posilniť pokožku, vlasy, imunitný systém, podporuje zdravé srdce, zníži riziko niektorých druhov rakoviny a dosahuje mladšiu, zdravšiu pleť a celý organizmus. 28 dňová diéta obsahuje pozitívne živiny. Nevýhodou je vysoká cena niektorých super potravín a krémov, ktoré si vyžaduje nový zdravý životný štýl a strava. Na svoje si prídu milovníci rýb (lososa) a ľudia, ktorí túžia vypadať mladšie a cítiť sa dobre. Ak nemôžete konzumovať niektoré z vybraných superpotravín, tak by ste sa mali diéte určite vyhnúť. Mnohé potraviny sa predávajú v špecializovaných predajniach. Posilňovanie, cvičenie prospešné srdcu, aeróbne cvičenie a strečing je veľmi potrebné. Veľmi vhodné je aj Pilatesovo cvičenie.

Rate this post

Od Honza

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *