S príchodom letných mesiacov sa tešíme, že si konečne vychutnáme dovolenku, najlepšie niekde pri vode, kde sa dokážeme dokonale zrelaxovať bez myšlienok na prácu. Ešte pred zahájením letnej sezóny väčšina žien nabehne do obchodov so snahou kúpiť si tie najlepšie plavky na svoju postavu. Avšak po zimných mesiacoch pred zrkadlom iba v bikinách zistia, že ich postava nie je zďaleka taká ideálna, akú by v nich chceli mať. Guľaté bruško, zopár faldíkov či mierna nadváha prišli nevedno odkiaľ, ale je ich potrebné samozrejme odstrániť, aby plavky sedeli ako uliate. A to čo najrýchlejšie!

Protissimo_slider_648x310 (1)

Tu je však jeden problém. Ak chcete schudnúť rýchlo, je to síce riešenie, no riešenie iba krátkodobé. Z dlhodobého hľadiska sa nedá schudnúť rýchlo bez toho, aby sa zredukované tukové zásoby a hmotnosť nevrátili späť ako taký bumerang. Preto by ste mali voliť redukčný program, ktorý trvá dostatočne dlhé časové obdobie a jeho cieľom je nielen redukcia hmotnosti, ale aj zmena Vašich stravovacích návykov a životného štýlu, ktorý vediete.

Medzi najúspešnejšie diéty s trvalými výsledkami patria bielkovinové, pretože prebiehajú v niekoľkých fázach, v ktorých každá má svoju úlohu a cieľ. Prvé fázy najprv redukujú hmotnosť a ďalšie sa snažia o stabilizáciu hmotnosti a zmenu Vášho stravovania.

Predstavte si príjemné chudnutie bez nervozity a monotónnosti, so širokým výberom chutných a zdravých jedál. Pridajte k tomu jednoduchú a rýchlu prípravu, najkvalitnejšie suroviny a možnosť konzumácie aj takých sladkých dobrôt akými sú horúca čokoláda, palacinky, marhuľový či jahodový kokteil, čokoládové tyčinky, vafle a podobne, to je iba začiatok diéty PROTISSIMO.

Možno ste o nej počuli, možno nie, no PROTISSIMO dosahuje jedny z najlepších výsledkov v oblasti redukcie hmotnosti a zmeny životného štýlu. Jej snahou je nielen Vaša ideálna línia, ale aj trvalo udržateľné výsledky. Ak sa pýtate, ako diéta funguje v praxi, je to jednoduché.

Celý redukčný program prebieha pod lekárskym alebo odborným dohľadom, aby sa dosiahlo čo najefektívnejšie chudnutie. Diétou prechádzajú ľudia väčšinou v 4 za sebou idúcich fázach, kedy prvá je najstriktnejšia. Konzumujú sa iba bielkovinové jedlá PROTISSIMO spolu so zeleninou, ktorá je povolená, no nemusíte mať obavy, že by jedlá chutili mdlo či monotónne. Práve naopak! Jedlá sú vyrábané tak, aby svojim zložením boli čo najviac podobné klasickým zdravým potravinám. Postupným prechodom ostatnými fázami diéty, sa nahrádzajú tieto bielkovinové jedlá klasickou zdravou stravou a teda prechod na normálny režim je pomalý a stabilný. Týmto postupným procesom si podvedomo osvojíte základné princípy zdravého stravovania a zdravého životného štýlu. Po ukončení poslednej fázy diéty, bude Vaše telo pripravené na normálne, ale pritom zdravé fungovanie.

Pri klasických, rýchlych diétach tento postupný prechod nie je možný a preto sa JOJO efekt objavuje neustále dokola. Rýchle diéty nemajú snahu o zmenu Vašich návykov a života. Ich cieľom je iba rýchla redukcia!

Preto si treba uvedomiť, že ak potrebujete schudnúť a zabezpečiť dlhodobé výsledky, určite je potrebné absolvovať diétu, ktorá trvá dostatočne dlhý čas. Diéta PROTISSIMO je jednou z nich. Tí, ktorí ňou prešli, hovoria, že chudnutie nikdy nebolo také jednoduché a úspešné, kým tu nebolo PROTISSIMO.

Ak Vás diéta zaujala, viac informácií získate tu.

Rate this post

Od Honza

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *